Poznaj
peruki, które odmienią Twój świat!

Peruki Medyczne Toruń

Problemy trychologiczne dotyczą coraz większej części naszego społeczeństwa. Przyczynia się do tego wiele różnych czynników, które powodują pogarszającą się kondycję włosów. Jednym z głównych elementów naszego życia codziennego, który w dużym stopniu powoduje utratę włosów jest stres. Życie w ciągłym biegu i nieustanne napięcie nerwowe wpływa bardzo negatywnie na nasz organizm, czego jednym z pierwszych objawów jest wypadanie włosów. Wówczas w takich sytuacjach jedyną medyczną odpowiedzią na utratę włosów jest przeszczep, który zaliczany jest do zabiegów inwazyjnych. Warto jednak podkreślić, iż peruki medyczne są doskonałą alternatywą dla tego typu zabiegów – noszenie peruki pozwala na nowo cieszyć się piękną fryzurą, bez narażania siebie na ból i ewentualne komplikacje po przeszczepie włosów.

Sklep Rokoko z perukami medycznymi w Toruniu


W Rokoko Hair Company doskonale wiemy, jak ważnym elementem kobiecości są włosy. Z tego powodu oferujemy naszym klientkom wysokiej jakości peruki medyczne, które spełniają wszystkie najważniejsze normy oraz cechują się doskonałym, naturalnym i pięknym wyglądem. Wśród peruk medycznych oferowanych przez nasze salony można znaleźć:
• peruki naturalne,
• peruki syntetyczne,
• peruki półsyntetyczne.

Co więcej, w naszych salonach możliwa jest całkowita personalizacja wybranej wcześniej peruki medycznej, dzięki czemu każda klientka może dopasować perukę do swoich osobistych preferencji. Jesteśmy właścicielami salonów Rokoko oraz Beaute de Femme, gdzie klienci mają do dyspozycji ponad 5000 modeli peruk.

Ellen Wille Medical Wigs – medyczne peruki światowej jakości


Nasza firma działa od ponad 20 lat. Długie lata budowania pozycji, pozwoliły nam wejść na sam szczyt branży perukarskiej. Dzięki temu jesteśmy głównym dystrybutorem peruk marki Ellen Wille Medical Wings, czyli producenta światowej sławy peruk, w tym także peruk medycznych. Ponad 40 letnie doświadczenie w branży pozwoliło na stworzenie autorskich włókien syntetycznych, które charakteryzują się wyjątkową trwałością oraz pięknym wyglądem maksymalnie blisko przypominającym włos naturalny.

Kolekcje peruk medycznych naszego autorstwa


Rzemiosło perukarskie jest w naszej rodzinie od kilku pokoleń, dlatego zakładając Rokoko Hair Company przyświecał nam jeden cel – użyć wiedzy i metod pozyskanych od naszych przodków w praktyce. Dzięki temu jesteśmy dziś największym polskim dystrybutorem peruk światowych marek. Co więcej, stworzyliśmy też kilka własnych kolekcji peruk: Hair Diamonds, Hair Secret, Beaute de Femme, Hero oraz Hair2be.